Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

All personal

Skolledning

Peter Bäcklund, rektor
Telefon: 072 141 65 71
E-post: peter.backlund@vgregion.se

Eva Green-Fredriksson, biträdande rektor
Telefon: 070 629 65 74
E-post: eva.green@vgregion.se

Administration

Anna Robertsson Petersén, administrativ koordinator
E-post: anna.robertsson.petersen@vgregion.se

Lena Hildingsson, administrativ koordinator
E-post: lena.hildingsson@vgregion.se

Anette Gustafsson, internatföreståndare
E-post: anette.gustafsson@vgregion.se

Lärare

   
Namn E-post
Andersson Kerstin  kerstin.andersson@vgregion.se 
Andersson Malin  malin.m.andersson@vgregion.se 
Bengtström Elsa elsa-brita.thorleif.bengtstrom@vgregion.se
Bäckman Mathias  
Callerud Lille lille.callerud@vgregion.se
Danielsson Eva  eva.danielsson@vgregion.se 
Eckerstein Julia  julia.eckerstein@vgregion.se 
Eckerstein David  
Forsman Gunilla  gunilla.forsman@vgregion.se 
Hugosson Niklas  niklas.hugosson@vgregion.se 
Johansson Ulrika ulrika.g.johansson@vgregion.se
Josefsson Anna  anna.josefsson@vgregion.se 
Karlsson Ylva ylva.karlsson@vgregion.se
Källén Johan  johan.kallen@vgregion.se 
Malmberg Niclas  niclas.malmberg@vgregion.se 
Olsson Catharina lilly.olsson@vgregion.se
Olsson Johanna  johanna.olsson@vgregion.se 
Petersén Christian  christian.petersen@vgregion.se 
Stark Marika marika.stark@vgregion.se
Toivanen Joona  toivanenjoona@gmail.com 
Öjerot Pär par.ojerot@vgregion.se

 

Kök

   
Namn E-post
Aronsson Karin  karin.m.aronsson@vgregion.se 
Gyllebrink Annika   annika.gyllebrink@vgregion.se
Pilmalm Lindgren Annika  annika.pilmalm@vgregion.se 
Sörensson Thu Ha  thu.sorensson@vgregion.se 

Lokalvård

   
Namn E-post
Darrell Lisbeth  lisbeth.darrell@vgregion.se 
Gobec Nermina  nermina.gobec@vgregion.se 
Merthen Lorena  cristina.merthen@vgregion.se 

Vaktmästeri

Namn E-post
Hansson Andreas  andreas.p.hansson@vgregion.se 
Ingvarsson Stig  stig.ingvarsson@vgregionen.se 
Olsson Hallin Nils  nils.olsson.hallin@vgregion.se 
Senast uppdaterad: 2019-04-12 13:49